Reštaurácie a kaviarne

Reštaurácia a kaviareň Kursalon

Štýlová reštaurácia v centre Trenčianskych Teplíc kombinujúca tradičnú kuchyňu s modernou gastronómiou. Stála ponuka v jedálnom lístku je dopĺňaná sezónnymi špecialitami. Súčasťou reštaurácie je aj kaviareň.

Vzdialenosť: 350m, 5 min. www.kursalonteplice.sk


Reštaurácia R-Club a kaviareň La Vita café

Príjemná reštaurácia s rodinnou atmosférou v centre Trenčianskych Teplíc ponúka výborné jedlá a nápoje v štýle domácej kuchyne. Súčasťou reštaurácie je aj kaviareň La Vita s pestrou ponukou rôznych druhov kávy.

Vzdialenosť: 350m,5 min. | www.rclub.sk


Kaviareň PAX Panoráma

Kaviareň PAX Panoráma sa nachádza na 6. poschodí hotela Pax v centre Trenčianskych Teplíc a okrem nádherného výhľadu poskytuje pestrú a originálnu ponuku rôznych druhov kávy, čaju alkoholických a nealkoholických nápojov.

Vzdialenosť: 130m, 1 min. | www.kupele-teplice.sk


Reštaurácia a kaviareň Parkhotel na Baračke

Hotelová reštaurácia s exkluzívnym interiérom ponúka jedálny lístok s jedlami medzinárodnej a slovenskej kuchyne a špecialitami šéfkuchára. Súčasťou reštaurácie je aj terasa s vonkajším krbom a kaviareň so zimnou záhradou.

Vzdialenosť: 1300 m, 16 min. | www.parkhotelnabaracke.sk


Reštaurácia Zelená Žaba

Reštaurácia Zelená žaba je príjemné miesto s ponukou rýchlych a chutných jedál. Súčasťou reštaurácie je aj vináreň. Ako napovedá názov reštaurácie, je súčasťou známeho kúpaliska Zelená žaba.

Vzdialenosť: 600m, 8min. | www.kupelezelenazaba.sk


Caffé Brigitt

Kaviareň s terasou sa nachádza na  začiatku kúpeľného parku. Ponúka s pestrý výber rôznych druhov kávy. Súčasťou ponuky sú aj kvalitné vína, miešané nealkoholické aj alkoholické drinky.

Vzdialenosť: 300m, 4min. | turista.teplice.sk


Kaviareň a pražiareň kávy Ogodo

Štýlová kaviareň ponúkajúca kávu najvyššej kvality. Kaviareň si kávu sama praží a pražiaci stroj je súčasťou interiéru kaviarne. V ponuke sú zastúpené hlavne odrody kávyArabica. V kaviarni a pražiarni kávy Ogodo je každá šálka kávy výnimočným zážitkom.

Vzdialenosť: 220m, 3min. | www.ogodo.sk


Rybník Machnáč

Príjemná reštaurácia situovaná pri rybníku s výnimočnou ponukou výborných pečených pstruhov a kaprov. Atrakciou je možnosť rekreačného lovu pstruhov na udicu, ktorú si môžete priamo v reštaurácii. Súčasťou areálu reštaurácie je  aj detské a športové ihrisko.

Vzdialenosť: 5km, 10min. | www.rybnikmachnac.wbl.sk